بزرگترین دستاورد دولت روحانی 27 مارس 2021

بزرگترین دستاورد دولت روحانی

کمتر از پنچ ماه به پایان دو دوره دولت روحانی باقیمانده است. اگر کسی سؤال کند که بزرگترین دستاورد دولت روحانی چیست، چه پاسخی برای آن داریم؟

یادداشت Archives - پایگاه خبری تحلیلی راهبرد گیلان
چهلم کرونا و دیرفهمی مسوولان ما 29 مارس 2020

چهلم کرونا و دیرفهمی مسوولان ما

اگر تصمیماتی که امروز گرفتند را همان ابتدای کار می گرفتند و به حرف کارشناسان، رسانه های دلسوز و مردم نگران توجه می کردند، امروز ایران در رده های بالای جدول جهانی کرونا نبود و خیلی ها که در سینه گورستان خوابیده اند، بین مان بودند.

چرا فوتبال ایرانی هیچ مسئولیتی در قبال هواداران کرونا زده‌اش ندارد؟ 22 مارس 2020

چرا فوتبال ایرانی هیچ مسئولیتی در قبال هواداران کرونا زده‌اش ندارد؟

قطعاً بازیکنانی در ایران هم کمک‌هایی کرده اند که شاید مایل نباشند رسانه‌ای شود اما حرف از یک اراده جمعی و استفاده از پتانسیل فوتبال برای مبارزه با یک بحران‌ملی است. یک اقدام واقعی. یک اتحاد ملی برای مقابله با یک مصیبت تمام‌عیار.

با سفر رفتگان چه کنیم/زمان قربان صدقه رفتن تمام شده، هزینه سفر رفتن را بالا ببرید 22 مارس 2020

با سفر رفتگان چه کنیم/زمان قربان صدقه رفتن تمام شده، هزینه سفر رفتن را بالا ببرید

نمی‌شود این افراد با سفر رفتن‌های غیر ضروری به ریش عده‌ای که در حال رعایت نکات بهداشتی هستند، بخندند و بعد زندگی عادی و راحتی هم داشته باشند. هزینه سفر برای کسی که مثلا برای یک هفته عازم جنوب کشور است باید به اندازه هزینه سفر کسی باشد که برای یک ماه به اروپا می‌رود.

قرنطینه کنید! نتیجه مهم است 22 مارس 2020

قرنطینه کنید! نتیجه مهم است

دکتر پزشکیان وزیربهداشت آن دوران با موفقیت توانستند آن بحران را مدیریت کنند. باید تا دیر نشده از تجربه افراد کارآزموده نظیر آقای پزشکیان که اصرار بر قرنطینه نیز دارند استفاده کرد.

آقای رییس جمهور شما مسئولید/چند نفر دیگر باید بمیرند تا کاری کنید؟ 22 مارس 2020

آقای رییس جمهور شما مسئولید/چند نفر دیگر باید بمیرند تا کاری کنید؟

راهبرد گیلان آقای حسن روحانی! مخاطب این نوشتار شخص شما هستید. ما هشتاد و چند میلیون ایرانی، جان مان در خطر است، پس خوب دقت کنید: تنها راه کنترل بیماری کرونا این است که زنجیره مرگ بشکند. یعنی آدم ها که می توانند ناقل ویروس باشند، چند روزی را در خانه بمانند. در برابر ویروس […]

درباره اقدام موهن تعدادی افراد معلوم‌الحال در حرم امام رضا(ع) 03 مارس 2020

درباره اقدام موهن تعدادی افراد معلوم‌الحال در حرم امام رضا(ع)

انتشار گسترده تصاویری از اقدام موهن تعدادی افراد معلوم‌الحال در حرم امام رضا(ع) با واکنش تند و خشمگینانه جامعه مواجه شد. واکنشی که از یک‌سو برآمده از وجه توهین‌آمیز این اقدام در مقابل مقدسات عموم مردم و از سوی دیگر نشانی از انزجار نسبت به اقدامات متعصبانه‌ای بود که ذهنیت تقابل باورهای دینی با توصیه‌های علمی و بهداشتی را ایجاد کرد.

آغاز ثبت نام در ۵ کاروان حج تمتع گیلان از فردا 27 فوریه 2020
مدیر حج و زیارت گیلان مطرح کرد

آغاز ثبت نام در ۵ کاروان حج تمتع گیلان از فردا

مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع از فردا ثبت نام کنند، گفت: گیلان پنج کاروان مدینه قبل در حج تمتع ۹۹ دارد.

سه فرد سالمند،قربانی تصادفات رانندگی در گیلان 26 فوریه 2020
سرپرست پليس راهور گيلان خبر داد:

سه فرد سالمند،قربانی تصادفات رانندگی در گیلان

سرهنگ امیر طالبی، سرپرست پلیس راهور گیلان از وقوع ۳ تصادف رانندگی و جان‌باختن ۳ تن در استان خبر داد.

کانون لاهیجان، مرکز برتر کشور شد 20 فوریه 2020
برگزاری آیین تجلیل از برترین‌ها؛

کانون لاهیجان، مرکز برتر کشور شد

آیین تقدیر از مراکز برتر و مربیان جهادگر پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور با معرفی مرکز فرهنگی هنری کانون لاهیجان استان گیلان همراه‌شد. به گزارش راهبرد گیلان ، طی این آیین که صبح روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری صورت‌گرفت، […]

دوره آموزشی«بررسی آسیب‌های فضای مجازی» 10 فوریه 2020
کانون استان گیلان برگزارکرد؛

دوره آموزشی«بررسی آسیب‌های فضای مجازی»

دوره آموزشی«بررسی آسیب‌های فضای مجازی» با حضور روح الله مومن‌نسب، ازکارشناسان این حوزه در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان، این دوره آموزشی با حضور مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری و کانون زبان استان گیلان صورت‌گرفت و طی آن […]