استاندار گیلان با اشاره به استقرار تیم غربالگری در مدخل‌های ورودی استان گفت: مسافران دارای علائم ویروس کرونا به مدت دو هفته قرنطینه می‌شوند و این اقدام در جلوگیری از سفر مسافران به گیلان موثر است.

به گزارش راهبرد گیلان، ارسلان زارع در نشست مقابله با ویروس کرونا در استانداری گیلان اظهار داشت: با توجه به نیاز کادر درمانی، پرستاران و نیروهای خدماتی بیمارستان‌ها در گیلان، محموله و تجهیزات موردنیاز استان برای مقابله با ویروس کرونا از سوی وزارت بهداشت و درمان به استان گیلان ارسال شده است که روز پنجشنبه توزیع می‌شود.

استاندار گیلان از استقرار تیم غربالگری تا پنجشنبه در مدخل‌های ورودی استان خبر داد و بیان داشت: مسافران دارای علائم ویروس کرونا نیز به مدت دو هفته قرنطینه می‌شوند و این اقدام در جلوگیری از سفر مسافران به استان گیلان موثر و نیازمند اطلاع‌رسانی است.

زارع انجام اقدامات لازم جهت تشخیص ویروس کرونا در استان گیلان را در سرعت شناسایی و درمان آن ضروری و موثر دانست و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام آزمایش تشخیص ویروس کرونا از هفته آینده روز شنبه مستقیماً در گیلان انجام می‌شود.

  • منبع خبر : راهبرد گیلان