مجمع نمایندگان گیلان به تعیین تکلیف نیروهای پیش دبستانی و نیروهای نهضتی و جذب آموزشیاران، درخواست به تعویق افتادن آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در شهریور ماه سال جاری، فرسوده و قدیمی بودن ساختمان‌های اداری و آموزشی و نداشتن استخر و سالن اجتماعات برای فرهنگیان استان گیلان تاکید کردند.

به گزارش راهبرد گیلان، مجمع نمایندگان استان گیلان مجلس شورای اسلامی با محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این جلسه اعضای مجمع نمایندگان گیلان به تعیین تکلیف نیروهای پیش دبستانی و نیروهای نهضتی و جذب آموزشیاران، درخواست به تعویق افتادن آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در شهریور ماه سال جاری، فرسوده و قدیمی بودن ساختمان‌های اداری و آموزشی و نداشتن استخر و سالن اجتماعات برای فرهنگیان استان گیلان تاکید کردند.

از دیگر مسائل مطروحه در نشست اعضای مجمع نمایندگان گیلان با وزیر آموزش و پرورش می‌توان به تقاضای افزایش امکانات رفاهی معلمین، اخذ تدابیر لازم جهت آغاز سال تحصیلی جدید، لزوم توجه به سیاستهای نظام آموزشی، طرح مجلس برای تصویب نظام رتبه بندی معلمان، فرسودگی کانکس آموزشی در مناطق عشایری، مغایرت ادغام معاونت تحقیقاتی با پشتیبانی، توجه به مشکلات عدیده بازنشستگان آموزش و پرورش و دریافت اعتبار از صندوق توسعه ملی برای بیمه بیکاری مدارس غیردولتی اشاره کرد.

  • منبع خبر : راهبرد گیلان